Mainz’da Dil Okulu - Hakkımızda

German teacher - Annett Wolff

“Dünyaya  Açılan Anahtarın olan- LanguageKult“ Dil okulunun internet sitesine hoş geldiniz!

 

 

LanguageKult ile ikinci vatanım Mainz’ta (Doğma büyüme Berlinliyim) uzun süredir arzu ettiğim dil okulu hayalimi gerçekleştirdim ve böylece sizlerin taleplerine göre belirlediğim yabancı dil eğitimi derslerini verme imkanı edindim.

 

Yabancı dillere ve yabancı kültürlere olan hayranlığımı sizinle paylaşmak isterim ve sizleri LanguageKult’ta yeni bir dil öğrenmeye ve sizleri kültürler arası iletişimin ve kültür farkının sürükleyici dünyasına davet etmek isterim.

 

İspanyolca ve Rusça dillerinde Mütercim-Tercümanlık bölümü ve aynı zamanda Yabancı Dil olarak Almanca bölümünü (Dipl. Phil., M.A.)  bitirdim; yani ana dili Almanca olmayanlara ders vermek için yöntem bilim ve didaktik alanında uzmanlaştım. 10 yıldır bu işin içindeyim; bunun 6 yılında da Özbekistan’da (Samarkand) bir üniversitede DAAD-Öğretmeni olarak ders verdim.

 

 

Kişisel gelişim seminerlerinde sertifikalı kültürlerarası eğitimci  (IKUD) ve Almanca alanında yabancı tıbbi uzmanlar için doçentlik eğitimi aldım ve bu yüzden de bu alanda da sizlere seminer verebilmekten mutluluk duyuyorum.

 

 

- Annett Wolff

Our German teachers

 

 

Kristin Heiland

Sanja Mazuranic

LanguageKult - Language school - Christina Maria Ersch

Christina Maria Ersch

LanguageKult - Language school - Katharina Hirt

Katharina Hirt